پرسش و پاسخ

پتو از کجا بخرم؟

کارخانه تولید پتو سربازی نمدی و مینک طاهربافت تولید کننده انواع پتوهای مینک نمدی و سربازی با بهترین کیفیت ممکن و ارزانترین قیمت در ایران میباشد.کافیست یک بار از ما خرید کنید تا سالیان سال مشتری ما شوید.با بروزترین ماشین آلات روز دنیا پیشرو در صنعت پتوی مینک در ایران
هدف ما رضایت و اعتماد مشتری و آینده نگریست
سفارش طرح و رنگ پتو از شما ، طراحی و تولید از ما

[بالا]
سایز استاندارد پتو سربازی چقدر است؟

کارخانه پتو سربازی طاهربافت پتو سربازی را در سایز استاندارد 150*220 و 160*220 سانتیمتر تولید میکند

[بالا]
تولید پتو سربازی نمدی و مینک طاهربافت و ارسال به سراسر ایران چگونه انجام میگیرد؟

از طریق باربری و ناوگان اتوبوسرانی به سرتاسر ایران ارسال می شود
تولیدی پتو دراصفهان،تولیدی پتو سربازی درتهران،
تولیدی پتو سربازی درتبریز،تولید پتو سربازی درقم،خرید پتو سربازی کرج،فروش پتو سربازی در شیراز،
خرید پتو سربازی همدان،کارخانه پتو سربازی درمشهد،
کارخانه تولید پتو سربازی در رشت،تولید پتو سربازی درساری،
تولید کننده پتو سربازی در زاهدان،تولید پتو نمدی در کرمان،
تولیدی پتو نمدی در بندرعباس،کارخانه پتو سربازی در بوشهر،
قیمت پتو سربازی در ایلام،پتو سربازی ارزان در سنندج،
تولید پتو سربازی ارزان درخرم آباد،تولیدی پتو مینک در اردبیل،
پتو سربازی در ساوه،پتو سربازی در بجنورد،
تولید پتو سربازی در بیرجند،لیست قیمت پتو سربازی در یزد،
پتو سربازی در اهواز،پتو نمدی در یاسوج،
پتو سربازی در کرمانشاه،تولیدی پتو سربازی در ارومیه،
تولید کننده پتو سربازی در قزوین،خرید پتو سربازی درگرگان،
فروش پتو سربازی در اراک،خرید پتو سربازی ارزان در شهریار،
پتو سربازی در شهرقدس،پتو سربازی در کاشان،
پتو سربازی ارزان قیمت در نیشابور،قیمت پتو سربازی درنجف آباد،
قیمت پتو سربازی ارزان سبزوار،پتو سربازی ارزان قیمت در ورامین،
پتو سربازی در بوکان،پتو سربازی در شهرکرد،
فروش پتو سربازی در پیرانشهر،خریدار پتو سربازی در سمنان،
فروشنده پتو نمدی در مهاباد،پتو سربازی ارزان در ماهشهر،
پتو سربازی در رفسنجان،پتو نمدی در بندر انزلی،
پتو سربازی طوسی در ایرانشهر،پتو سربازی شتری در چابهار،
پتو سربازی مشکی در لاهیجان،پتو سربازی سبز زیتونی در الیگودرز،
پتو سربازی خاکی رنگ درتاکستان،پتو سربازی در مشگین شهر،
پتو سربازی خاکستری درگناوه،پتو سربازی نمدی در گلپایگان،
پتو مینک در کیش،تولیدی پتو مینک در قشم

[بالا]
ریشه کلمه پتو از کجا آمده ؟

ریشه کلمه پتو از کجا آمده ؟
پتو،از پت به معنی مو گرفته شده است . در فرهنگ دهخدا پتو را چنین معنی نموده اند: از پت به معنی مو، قسمی منسوج پشمین، پشمینه ای معروف کشمیری
فرا لاوی در صفت جوانی صوفی می گوید :
بتن بر یکی ژنده ای از پتو شب روز بودی به روی و بمو
اینکه پتو، به ضم پ و تاست که در لهجه کرمانیان بمعنی پر پشم و پشمالوست
اما پس از معنی و ریشه کلمه پتو می خواهیم اندکی در مورد کاربرد پتو در خانه و خانواده صحبت نماییم که یک سوال و شاید تنها سوال آن این باشد که آیا تاکنون به موارد مصرف پتو اندیشیده اید ؟
علی رغم اینکه پتو در منظر عام یک کالای لوکس و فانتزی دیده می شود اما از نظر فنی کاملا یک کالای استراتژیک و اساسی است در ذیل به موارد
مصرف پتو که شاید گوشه ای از آن باشد اشاره می نماید :
تقریبا پتو در تمامی دوران زندگی یک فرد مورد استفاده است حال اینکه فقط نوع ، کیفیت و ظاهر این پتوها با هم متفاوت است .
از بدو تولد یک کودک که بدنیا می آید او را به اصطلاح پتو پیچ می نمایند و تا پایان عمر از پتوبه عنوان یک رو انداز و یا یک کالایی که او را در برابر سرما حفظ می نماید استفاده می شود .
در سازمان هلال احمر پتو به عنوان یک کالای اورژانسی و استراتژیک در کنار کلیه کالاهای اساسی قرار گرفته است حال اینکه در هر یک از حوادث طبیعی اولین محموله ارسالی برای آسیب دیدگان پس از غذا پتو می باشد .
کوهنوردان حرفه ای حتما در وسایل مربوط به کوهنوردی پتو را نیز جزو وسایل اساسی خود جای داده اند کمااینکه امروزه پتوهای بسیار گرم و بسیار سبک تولید شده است که این افراد حتما از این نوع پتو استفاده می کنند .
پتو علاوه بر اینکه یک کالا جهت رو انداز استفاده می شود هنوز در بسیاری از نقاط جهان و ایران به عنوان یک زیر انداز و گلیم مرسوم است. تا قبل از مدرن شدن منازل و ورود مبلمان، میزبانان برای احترام و ارج نهادن به میهمان حتما نشیمن گاهی از پتویی نرم برای وی فراهم می نمودند که هنوز هم در بسیاری از نقاط ، این سنت پذیرایی مرسوم است .
پتو کالایی است که هیچگاه ضایعات آن را به زباله نمی اندازند .
یکی از نکات جالب در مورد مصرف پتو استفاده از یک پتوی مستعمل میباشد.
در بسیاری از خانواده های عشایری و روستایی برای تهیه جهاز و یا پالان احشام از پتو های مستعمل استفاده می نمودند امروز در شهرها پتوهای مستعمل را به عنوان یک تی برای شستشو و خشک نمودن زمین استفاده می نمایند .
یکی دیگر از موارد مصرف پتو که شاید هیچگاه به آن فکر نکرده باشید و یا اینکه برایتان پیش نیامده است که امیدواریم هیچ گاه پیش نیاید خاموش کردن آتش در یک منزل و یا یک کارگاه به وسیله پتو است .
در آموزشهای سازمان آتش نشانی خاموش کردن آتش به وسیله پتو یکی از ساده ترین و در دسترس ترین روشهای آموزشی مهار آتش است که آموزش داده می شود.
از دیگر موارد مصرف پتو استفاده از آن برای هدیه دادن است.بسیار و فراوان مرسوم است که پتو را برای حجاج و عروس و دامادها و یا کسی که منزل جدید خریداری نموده است کادو می بردند که این خود نشان ارزشمند بودن این کالاست .
اما پتو فقط برای زیر انداز و رو انداز و گرم کردن نیست با گذشت روزگار و مدرن شدن آن از پتو به عنوان یک کالای تزیینی و لوکس نیز استفاده می گردد امروزه بسیاری از کارخانه ها تابلوهای بسیار زیبا و یا آیات مذهبی را از جنس پتو تولید و به عنوان یک تابلوی تزیینی عرضه می نمایند.
در گذشته های نه چندان دور مردم در شهرها و روستاها برای تشیع اجساد خود به گورستانها از پتو استفاده می نمودند به این گونه که جسد متوفی را در پتو گذاشته و آن را برروی یک نردبان تا گورستان حمل می نمودند .
بیان این مطالب فقط از این بابت است که اگر کمی به اطراف خود نگاه کنیم تقریبا هیچ خانه ای نیست که در آن پتو وجود نداشته باشد پس به همین دلایل پتو را می توان به عنوان یک کالای اساسی و استراتژیک در کنار دیگر اقلام اساسی زندگی نام برد که اهمیتی فراوان دارد .

[بالا]
اگر به پتو حساسیت دارید...

اگر به پتو حساسیت دارید...

پتو هم می‌تواند مانند هر کالای پرزدار دیگری باعث ایجاد حساسیت شود. امکان ایجاد این حساسیت به دلیل احتمال بیشتر حبس‌شدن انواع گردو‌غبار، آلودگی‌های محیطی و قارچ‌ها در میان …
پتو هم می‌تواند مانند هر کالای پرزدار دیگری باعث ایجاد حساسیت شود. امکان ایجاد این حساسیت به دلیل احتمال بیشتر حبس‌شدن انواع گردو‌غبار، آلودگی‌های محیطی و قارچ‌ها در میان الیاف متراکم پتو است...
یکی از راه‌های کاهش حساسیت‌زایی پتو آن است که پتوی خود را ماهی یکبار بشویید. بهتر است این توصیه را در مورد بچه‌ها و افراد مبتلا به آسم، حساسیت و ناراحتی‌های تنفسی بیشتر جدی بگیرید. پتو باید خیلی خوب آبکشی شود تا شوینده‌ای داخل آن باقی نماند و باعث ایجاد حساسیت بیشتر نشود.
اگر به انواع جنس‌های پتو مانند پشمی، اکریلیک یا پلی‌استر حساسیت دارید، روی پتو یک پارچه نخی سفید بدوزید تا تماس پوستی و تنفسی‌تان را به طور مستقیم با الیاف پتو قطع کنید.

[بالا]
پتوی مینک چیست؟

پتوی مینک به پتویی اطلاق میگردد که در بافندگی از سیستم تار و پود استفاده گردیده و پس از مرحله خارزنی وارد دستگاهی به نام مینک شده و تحت حرارت تیغ میخورد تا پتویی خزدار و مخملی با سطحی یکنواخت حاصل شود.کیفیت و براقیت در دستگاه تیغ مینک حاصل میشود. البته این کیفیت ارتباط مستقیم با درجه کیفیت الیاف مصرفی (اکریلیک و پلی استر)در ریسندگی دارد.کارخانه پتو سربازی و مینک طاهر بافت الیاف خود را از بهترین کارخانجات انتخاب کرده تا محصولی با کیفیت و دوام روانه بازار کند

[بالا]
دلیل نوسانات وزن پتو چیست؟( تلرانس وزنی پتو)

دلیل اصلی پایین و بالا بودن وزن پتو در ریسندگی نخ آن است.در ریسندگی گاها در تولید دچار نوسان نمره نخ میشویم و دلیل آن سهل انگاری کارگران و الیاف مصرفی و خرابی دستگاه میتوان عنوان نمود
دلیل بعدی را میتوان در مورد مراحل تکمیل پتو عنوان کرد.به اینصورت که پتو در خارزنی به اندازه کافی خار نخورده و به اندازه استاندارد پرز آن ریزش نداشته است.برعکس این مورد نیز میتواند اتفاق بیفتد.ممکن است پتو زیاد خارزده شود و ریزش پرز آن بیشتر باشد.
در حالت کلی که میگوییم پتو با تلرانس وزنی تولید میشود همان علت اول دلیل این نوسان است یعنی نوسانات تولید نخ پتو
در کارخانه تولید پتو سربازی طاهر بافت در مرحله ریسندگی بیشترین دقت به عمل می آید تا نخی با کمترین نوسانات ممکن تولید گردد تا در پایان پتوی با کیفیتی روانه بازار گردد.تمام تلاش خود را انجام داده تا رضایت مشتریان عزیز را بدست آوریم

[بالا]
رنگهای نساجی چه تاثیر اقتصادی (قیمت)و کیفیتی (شفافیت)در پتوها دارا میباشند؟

اگر بخواهیم از شرکتهای نا معتبر رنگ تهیه کنیم در رنگرزی الیاف به مشکل بر میخوریم و الیاف رنگ بی کیفیتی به خود میگیرد و پتوی نامرغوبی تولید میشود.
با نوسانات ارز قیمت رنگها کهکشانی بالا رفته و در تولید پتو نیز اختلاف قیمتهایی به وجود آورده است.اگر سفارش تولید پتو داشته باشیم در ابتدا سوال میپرسیم که رنگ مورد نظر شما چیست؟؟؟چون در حال حاضر قیمت رنگها متفاوت است و اختلاف چشمگیری در قیمت پتو ایجاد میکند.پس بهتر است مشتریان عزیز در انتخاب رنگ پتوی مورد نظر از لحاظ قیمت دقت به عمل آورند.

[بالا]
ویژگی رنگهای مصرفی نساجی در رنگرزی الیاف و تولید پتو چیست؟

در حال حاضر از رنگهای مصنوعی در رنگرزی الیاف استفاده میشود.در رنگرزی الیاف پلی استر از رنگهای دیسپرس و در رنگرزی الیاف اکریلیک از رنگهای کاتیونیک استفاده میشود.همچنین در کنار ای رنگها از مواد تعاونی نساجی همچون اسید نیز استفاده میشود.این رنگها در دمای 100 درجه و بالاتر جذب الیاف شده و ثبات پیدا میکند و اگر دراین مورد سهل انگاری شود در تولید پتوی سربازی دچار رنگ پس دادن میشویم و از کیفیت کار کاسته شده و پتوی نامرغوبی تولید شده است.

[بالا]
تفاوت بین پتو نمدی و پتو مینک در چیست؟

ابتدا یک تعریف از پتوی نمدی داریم:
پتوی نمدی بعد از بافت در دستگاه خارزنی قرار میگیرد.این دستگاه خارزنی به صورتی تنظیم گردیده که پتوی خام را بصورت نمدی در می آورد.پتوی نمدی که در حال حاضر تولید میگردد از جنس پلی استر است.زیرا پتوی پلی استر از گرمای خوبی برخوردار بوده و از لحاظ قیمتی توجیه اقتصادی دارد.پتوهای نمدی بیشتر برای زیر انداز استفاده میگردند و در شرایط سربازی هم به عنوان زیر انداز و هم به عنوان رو انداز استفاده میگردد.
تعریف پتوی مینک و مشخصات این پتو:
پتوهای مینک غالبا از جنس آکریلیک تهیه میگردند.دلیل استفاده از الیاف اکریلیک در این نوع پتو کیفیت ،نرمی و لطافت،گرمایش و نیز براقیت و جلوه ی بی نظیر آن محسوب میگردد.
پتوی مینک به عنوان رو انداز استفاده شده و از لحاظ قیمتی بسیار مناسبتر از پتوهای نسل جدید میباشد و از لحاظ گرمایشی بی نظیر است.
این پتو بعد از بافت در دستگاه خارزنی که مخصوص این نوع پتو تنظیم گردیده میشود و سپس در دستگاه مینک تحت شرایط خاص و حرارت تیغ خورده و تکمیل میگردد
کارخانه پتو مینک طاهر بافت از بهترین ماشین آلات روز دنیا و شرکتهای سازنده استفاده نموده تا بهترین پتو را وارد بازار های داخلی و خارجی نماید و رضایت مشتریان عزیز را جلب نموده است.

[بالا]
آیا پتوهای نمدی سربازی کارخانه طاهر بافت برای مراسم اربعین مناسب هستند؟

بله.بسیار مناسب هستند.
پتوهای نمدی تولیدی این مجموعه برای مراسم اربعین پادگانها سیل زدگان زلزله زدگان آوارگان بسیار مناسب وبسیار گرم و برای زیر انداز نیز کارایی بسیار دارد
ضد حساسیت بوده و دارای استقامت بسیار بالایی میباشد
قابل شستشو بوده و دارای رنگ ثابت تا دمای 40 درجه سانتیگراد میباشد
دقت در خارزنی پتو بسیار بالا بوده و با بهترین کیفیت به دست مشتریان میرسد
بسته بندی بسیار شکیل و با دقت
میتوان این محصولات را به صورت رول نیز سفارش داد
هدفما رضایت مشتری و ارایه با کیفیت ترین محصول بازار میباشد
تولیدی پتو نمدی سربازی طاهر بافت اصفهان

[بالا]
آیا پتوهای نمدی پشمی در ایران تولید و استفاده میشود؟

خیر.در حال حاضر پتوهای پشمی در ایران منسوخ شده و پتوهای نمدی از جنس پلی استر جایگزین آنها شده است.پتوهای پشمی در مناطق سردسیر قطبی خارج از کشور مثل سیبری روسیه هنوز استفاده میگردد.

[بالا]
آیا پتوهای نمدی و پتوهای مینک دارای ثبات رنگ میباشند؟

الیاف مصرفی در تولید این پتو ها پلی استر و آکریلیک هستند.الیاف ریخته شده در دیگ رنگرزی تحت فشار تا دمای 120 درجه سانتی گراد عملیات جذب رنگ انجام میگردد و رنگ به ثبات میرسدو پتوی تولید شده در مقابل شستشو تا دمای 40 درجه سانتیگراد دارای ثبات رنگ میباشد.

[بالا]
کارخانه تولید پتو سربازی،نمدی،مینک طاهربافت
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : پتو سربازی تهران، مرکز خرید و فروش پتو سربازی ، پتو سربازی ارزان ، پتو نمدی، پتو مینک، تولیدی پتو سربازی، کارخانه پتو سربازی، لیست قیمت پتو سربازی، پتو سربازی، تولید کننده پتو سربازی، خرید پتو سربازی، فروش پتو نمدی، فروش اینترنتی پتو، پتو نمدی پلنگی، پتو نمدی گلدار، پتو مینک یکتا
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 031-45837272
محصولات و خدمات